• Meta Saat, Triwa' nın Türkiye Distribütörü oldu.

   Triwa dört arkadaş tarafından 2007'de İsveç Stockholm de kuruldu. Amaçları bir saatte klasik siluetler ile çağdaş iskandinav sadeliğini modern bir kombinasyonda birleştirmekti ve başardılar. Stockholm'teki yaratıcı stüdyolarında tasarladıkları saatleri dünyanın dört bir yanına dağıtıyorlar.

  • Meta Saat, Botta' nın Türkiye Distribütörü oldu.

   Botta-Design'ın kurucusu Klaus Botta, modern tek elle kol saatinin mucidi ve öncüsüdür. UNO saati, tasarım ve saat yapımı geçmişinde yerini aldı. Bu güne kadar, tek el saat prensibi, saatlerdeki yenilik, işlevsellik ve kalite ile eş anlamlı olan bir marka olan Botta-Tasarım ürün yelpazesinin önemli bir parçası olarak kalmaktadır. 2000 yılında Botta-Design, saat koleksiyonlarının pazarlama ve satışına başlamış ve o zamandan beri aralıklarını giderek genişletmektedir.

  • HYGGE Reddot 2016 Tasarım ödülünün sahibi oldu.

   Japonya da üretilen ve yüksek kaliteye sahip olan marka daha önce IF 2014 tasarım ödülünün sahibi olmuştu. Bu başarısını devam ettiren HYGGE son olarakta Reddot 2016 tasarım ödülünü kazanmayı başardı.

   Bradley IF 2016 Tasarım ödülünün sahibi oldu.

   Bradley şuana kadar ki en başarılı kickstarter projesi olarak hayata geçen ürün olarak biliniyordu. Daha öncesinde Reddot Ödülünü alan Bradley 2016 Yılına da ödülle başladı ve 2016 İF tasarım ödülünün sahibi olmayı başardı.

   Metasaat, Projects Watches Türkiye distribütörü oldu.

   Her biri mimari göz ile tasarlanmış ve 3 boyutlu bakış açısıyla düşünülmüş Projects Watches 2016 yılı itibariyle Meta Saat distribütörlüğün de Türkiye Pazarına katıldı. .Tasarım anlamında birbirini destekleyen renkleri ve şekilleri ön plana çıkarırken saatlerin en önemli parçası olan kasaları da en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, dikkatle birleştirilmiştir. Projects Watches markasının çıkış noktası olan mimari tasarımlar, bu güne kadar sanat merkezleri, gökdelenler gibi birçok ikonik projeye imza atmış yirmi mimarın Projects Watches'ın davetiyle saat alanında tasarım yapmaları ile ortaya çıkmıştır. Bu da markamızın temel görüşü olan ''giyilebilir mimari projeler'' anlayışının ortaya çıkmasını sağlamıştır.

  • Metasaat, Mr. Jones Türkiye distribütörü oldu

   Mr Jones tamamen el yapımı olan ve Londra’da üretilen İngiliz kült saat markasıdır. 2016 yılı itibariyle Meta Saat distribütörlüğün de Türkiye Pazarına katıldı. Saatlerinin tamamında önemli mesajlar ve temalar saklayan marka özellikle ölüm temalı ve insanlara hayatın değerli olduğunu hatırlatan saatler üretmektedir. Kalitenin yanında farklı ve anlamlı olmayı önemseyen marka birçok modelinde sınırlı sayıda üretim yapmaktadır.

  • Yeni! Ziiiro Eclipse metal serisi

   Doğanın en muhteşem ve sıradışı fenomeni olan tutulmayı hiç kimse unutmaz. Bu yeni Eclipse saati kolunuzda gören herkes için de geçerli...
   Zarafetin ve metalin bir araya geldiği eşsiz tasarım Eclipse Metal serisi ZIIIRO Markasıyla satışa sunuldu.

  • Moov Now! Gerçek zamanlı fitness koçu

   Eski Apple mühendisi Meng Li’nin geliştirdiği Moov Now akıllı bileklik ve fitness koçu tüm dünya ile aynı zamanda, Türkiye’de de Meta Saat distribütörlüğün de satışa sunuldu. Ürünün bugüne kadar yapılmış en iyi akıllı bileklik ve bugüne kadar yapılmış ilk ve tek sesli bireysel antrenör olduğu birçok kişi ve test merkezi tarafından dile getirilmekteydi. Ürün Amerika’da 15 günde 1 milyon dolar yatırım alarak Forbes Dergisine kapak oldu

  • Tacs markasının yeni Türkiye distribütörü olduk

   2010 yılından 2015 yılına kadar Konyalı Saat tarafından Türkiye’de satışa sunulan Tacs Markası; 2015 yılının Haziran ayında Meta Saat ailesine katıldı. Saatte sıra dışı tasarımları ile Tacs, farklı konseptleri ve özgün tasarımı ile ön plana çıkıyor. Pürüzsüz dokunuşu, simetrik profili ve orantısal yapısıyla kimine göre maske görüntüsünü andırırken kimine göre yarım ay görüntüsünü hatırlatıyor. Tacs ile her şey yaratıcılığınıza kalmış.

  • Yeni! Ziiiro Celeste Rose Gold serisi eklendi

   ZIIIRO Markası fark yaratmaya devam ediyor. Şimdi de Celeste Rose Gold serisi saat pazarında ki yerini aldı.

  • Bradley şimdi Türkiye de

   Görme engelli olimpik yüzücü Bradley Snyder‘ın adını taşıyan Bradley Saat bu alandaki önemli bir açığı gidermeyi hedefliyor. Çarpıcı ve sert hatlara sahip olan titanyum saatin üzerinde akrep, yelkovan veya rakam bulunmuyor. Saatin orta kısmında yer alan dairenin içindeki bilye dakikaları, dış dairedeki bilye ise saatleri işaret ediyor. Bradley’i, görme engelli bir sınıf arkadaşının saati sorması sonucu görme engellilerin yaşadığı sıkıntıyı fark eden Hyungsoo Kim tasarlamış. Görme engellilere yönelik kol saatleri bir süredir piyasada bulunsa da, Bradley’den önceki modellerin pratik ve estetik açıdan pek çok sorunu varmış. Meta saat distribütörlüğün de Türkiye’ye getirilerek satışa sunulan bu eşsiz tasarım saatler çok ses getireceğe benziyor.

  • Meta Saat, IFA 2014 tasarım ödüllü Hygge saatlerinin Türkiye distribütörü oldu

   HYGGE 2014 IF Tasarım ödülünü almış bir marka olup minimal, renkli ama günlük hayata kolaylıkla uyum sağlayabilen saatler üreten bir Japon markasıdır. Ürünlerinin tamamı Japonya'da üretilen ve yüksek kaliteye sahip olan marka farklı ve iddialı tasarımlar seven kullanıcılar için vazgeçilmez modellere sahiptir. Tüm serileriyle Meta Saat ailesine katılan marka, çeşitli renk ve tasarımlarıyla Türkiye pazarındaki yerini aldı.

  • Yeni markamız: 666 Barcelona

   Eşsiz İspanyol Dizaynı! Serradelarochadan Ferran Serra ve Oscar Vera tarafından dizayn edilen 666 Barcelona saatler,saat kullanımının zaman aracı olmaktan çıkıp tamamen stil ikonu haline gelmeye başladığı günümüzde ilgi uyandıran bu saatler; Meta Saat tarafından Türkiye pazarında satışa sunulmuştur.

  • Dünyanın en hafif led saati

   Dünyanın en hafif led saati olarak dikkat çeken Time-İt Meta Saat tarafından Türkiye pazarında satışa sunulmuştur.

  • Ve Ziiiro Türkiye de

   Robert Dabi internet üzerinden yaptığı ilk araştırmalardan sonra dünyada saat tasarımının olması gerektiği yerde olmadığını, birçok saat markasının yıllardır kendilerini ve rakiplerini taklit etmenin ötesine geçemediğini gördü ve kendine özel bir saat tasarlamak istedi. Ancak bir ön şartı vardı, bu saat mekanik olacaktı. Uzun çalışmalardan sonra ise ZIIIRO Gravity dünyaya geldi. ZIIIRO Gravity mekanik, klasik bir saat mekanizması ile çalışmasına rağmen farklı tasarımı, renkleri ve değiştirilebilir kordonu ile Gizmodo ve Yanko Design gibi ünlü web dergilerde yer aldı. Bu fikir o kadar beğenildi ki hemen talepler gelmeye başladı. Mart 2010'da Robert Derick tarafından markalaştırılarak üretim bandına alınan model yanında bir de sürpriz yaparak Mercury modeliyle beraber piyasaya sürüldü ve ZIIIRO hikayesi başladı. Kendine özgü renk ve şekilleriyle dikkat çeken saatler, Meta Saat distribütörlüğün de satışa sunuldu.

  Bizden haberler

  Biz kimiz ?

  Profesyonel yaşamına Eylül 2006'da başlamış olan Meta Pazarlama Elektronik Hizmetler Ltd.Şti. güvenli ve ilkeli tarzıyla iş yaşamını geliştirme kararlılığındaki duruşuyla , ziyaretçilerinin ve müşterilerinin beğenisini kazandığı gibi aynı zamanda ürünlerini Türkiye pazarında satışa sunmak isteyen önemli saat markalarının distribütörleri tarafından da aranır hale gelmiştir. Hızla artan tedarikçi ağından aldığı güçle büyümeyi hedefleyen Meta Pazarlama Eylül 2007' den itibaren TEKİNER GROUP (www.tekinergroup.com) bünyesine dahil olmuştur. Uzman bir dış ticaret ve ithalat şirketi olan TEKİNER profesyonel iş yaşamına 1980 yılında Türkiye ticaretinin kalbi Tahtakale'de 9m2'lik işyeriyle başladı. Attığı her adımı hazmederek istikrarlı biçimde büyüdü. TEKİNER bugün İstanbul/Mahmutbey'de kendine ait 6.000m2 kapalı alanlı işyerinde onlarca profesyonel çalışanıyla iş yaşamına ve büyümesine hızla devam etmektedir. 35 yıla yakın geçmişi, dürüstlüğü, güvenilirliği ve başarısıyla kendini kanıtlamış olan TEKİNER GROUP bünyesine dahil olan Meta Paz.Elektronik Hiz.Ltd.Şti gücüne güç katmış ve yeni açılımlarla yeni markalarıyla büyümeye devam etmektedir.